Itt találhatjátok a 2017/18/1 őszi félév tankörbeosztását.

A listákat legördítve láthatjátok, hogy melyik tankörbe vagytok beosztva, mikor lesz az osztályfőnöki órátok, ki az osztályfőnökötök, kik a mentoraitok, valamint letölthetitek az órarendeteket.

Mindenkinek kellemes félévkezdést kívánunk!

EMK_80

TANKÖRBEOSZTÁS

1. tankör

BMElogo

Osztályfőnök: Musa Ildikó

Mentorok: Boldizsár Nóra, Kósa Zsófia, Szilágyi Márk

Osztályfőnöki óra időpontja:

Bayer Balázs Árpád

Bozsonyik Ármin

Budai Gábor

Erdődi Ádám Károly

Erdősi Brigitta Dóra

Horváth Áron

Horváth Benedek István

Kis Donát

Kiss Norbert Ádám

Koncz Roland János

Koncsag Roland

Kövendi- Fülöp Réka

Laczi Dániel

Laczkó Arnold

Lehoczky Gergely

Lőrincz Eszter

Márczi Levente Zoltán

Modori Márton

Szakonyi Péter

Vág János Bence

2. tankör

BMElogo

Osztályfőnök: Tarján Gabriella

Mentorok: Tóth Balázs, Bíró Bendegúz, Majoros Máté

Osztályfőnöki óra időpontja:

Balogh Ádám

Diószegi Éva

Fodor Barnabás

Funk József Valter

Iván Balázs Máté

Janus Szilárd

Kalenda Péter

Kirchknopf Réka

Lipcsei Imre

Lőrincz Andrea

Márkus Tamás

Márta Attila Márk

Munkácsi Soma

Németh Rebeka

Neszmélyi Alexandra

Papp Kata Krizantin

Papp Laura Dorottya

Pónya Dávid Zsolt

Sebesy Csanád

Vincze Krisztián

3. tankör

BMElogo

Osztályfőnök: Horn Valéria

Mentorok: Remsei Kitti, Godó Gerda, Szölgyén Csongor

Osztályfőnöki óra időpontja:

Bács Krisztián

Birincsik Zsófia Kinga

Csikós Viktória

D. Nagy András

Kovács Flóra

Kováts Marcell

Leskó Mónika

Major Lilla

Mayer Christoph Friedrich

Miklósi Máté Benedek

Orosz Olga

Pajor Károly

Strobl Laura

Sulyok István

Szabó Viktória

Szilágyi Boglárka

Tarjányi Huba

Tislér Botond László

Varga László

4. tankör

BMElogo

Osztályfőnök: Tuchband Tamás

Mentorok: Zat’kó Zsófia, Angyal Tamás

Osztályfőnöki óra időpontja:

Almádi Bence

Babusa János Dávid

Barbély Enikő

Barna Hajnalka

Borosi Kristóf

Ciblik Krisztián

Dányi Péter

Fekete Nelli

Gáspár Enikő

Kádár Lőrinc

Kiss Máté

Molnár Beatrix

Ott Dániel

Pásztor Gergő Tibor

Sallai Bence

Simon Klaudia

Szigeti Norbert József

Tóth Kristóf

Veres Vivien

6. tankör

BMElogo

Osztályfőnök: Égető Csaba

Mentorok: Szinvai Szabolcs, Károlyi Roland

Osztályfőnöki óra időpontja:

Bozsoki Zsolt Péter

Bukta Máté Norbert

Cioca Nándor

Egyházi Ákos

Erdélyi Dániel

Galambos Alexandra

Józsa Balázs Gábor

Kalocsa László Márk

Kelemen Kristóf

Kocsis Bendegúz

Koós Dávid

Major Gyöngyi Edina

Propszt Patrik

Rácz Bence

Sebők Attila

Tinusz Bence

Való Manó László

Végh Eszter Karina

Záborszky Dániel

7. tankör

BMElogo

Osztályfőnök: Németh Róbert

Mentorok: Pulay Anna, Zempléni Zsuzsanna

Osztályfőnöki óra időpontja:

Braun Lajos Gergő

Brückl András Simon

Dudás Soma

Gábor Laura

Gubik Bence

Gyémánt Anett Csenge

Havasi Bence

Miklós Szabolcs

Molnár András Dávid

Molnár Levente

Molnár Sára

Németh Benedek

Pellet Dávid Philippe

Szabó Ádám Péter

Szajkó Szilvia

Szedresi Zsolt

Szilágyi Krisztina

Teleki Tamás

Zombó Dávid

8. tankör

BMElogo

Osztályfőnök: Somogyi Árpád József

Mentorok: Erdősi Döníz, Kolop Márton

Osztályfőnöki óra időpontja:

Baranyai Dániel

Csábi Zoltán

Fazekas Enikő

Fekete Tamás

Hegedűs Áron

Holchammer Kitti

Kiss Dávid Soma

Kiss Krisztián

Komáromy Boglárka

Kovács Hanna

Kuti István Fülöp

Mohácsi Norbert

Nagy Renáta

Pélyi Zsófia

Petrik Krisztián

Szencz Norbert Lajos

Szilvágyi-Kovács Ádám

Tamás Erzsébet

Virág Dániel

9. tankör

BMElogo

Osztályfőnök: Fenyvesi Olivér

Mentorok: Tábori Gergő, Csonka Gergő

Osztályfőnöki óra időpontja:

Agócs Krisztina Edit

Aranyi József

Bakó Martin Zoltán

Bányai Renáta

Bogdán Fanni Kinga

Duchon Lilla Zsófia

Hegedűs Noémi

Ifj. Kesztyűs Dániel

Káposztássy Máté

Kátai József

Kemény Gergő

Krivi Ákos

Molnár László

Molnár Zsanett Vivien

Schuster Ambrus Márton

Siák Barbara

Szabó Márton

Szabó Zsófia

Szilágyi Jonatán